, regulamin używania samochodu służbowego 

regulamin używania samochodu służbowego

corvus *CORVUS
Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: Wstyd?????
...osób i mam parę samochodów służbowych w firmie. Do głowy mi jednak nigdy nie przyszło aby w "de facto" prywatnym wozie montować kratę i taką "ciężarówką" jeździć do pracy (podkreślam), na urlop czy wysyłać żonę po zakupy. Przecież wszyscy inni płacą za to z opodatkowanych pieniędzy. i właśnie żeby ukrócić te niczym nieuzasadnione "wydatki firmowe" fiskus nakazuje sporządzić regulamin używania samochodu służbowego, dokładnie opisujący, co jest a co nie jest dozwolone w pdniesieniu do kosztów działalności generowanych przez samochody służbowe. jeżeli czegoś takiego jeszcze nie masz u siebie, to pogadaj z księgową, bo urząd skarbowy na prawdę się tego może czepiać. w kwestii wspomnianej już mentalności leży zaś stosowanie bądź niestosowanie przepisów, co prowadzi nas do punktu...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,20,8946968,8946968,Wstyd_.htmlPodobne
 • corvus *CORVUS
 • regulator obrotów silnika prądu stałego
 • regulacja składu mieszanki paliwowo powietrznej
 • regulaminu konta użytkownika gazeta.pl
 • Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


   
  Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

  Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.  Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »